Příslušenství k tiskárnám etiket

Pro opětovné navinutí štítků lze tiskárny doplnit o navíječ etiket. Odvíječe etiket slouží pro odvíjení rolí s větším průměrem než se vejde do tiskárny. Pro jednoduché nanášení a podávání etiket nabízíme etiketovací kleště a manuální podavače etiket.

Externí navíječe etiket: jsme výrobcem navíječů řady UN a distributorem navíječů GoDEX. Jedná se o univerzální zařízení pro navíjení etiket zpět do rule, které je vhodné pro většinu termo a termotransferových tiskáren. Navíječe najdou své použití především v případě, kdy potřebujete založit etikety do podavače nebo aplikátoru etiket, případně při uskladňování etiket tisknutých do zásoby.

Externí odvíječe etiket: v naší nabídce najdete univerzální externí odvíječe etiket. Tyto odvíječe najdou uplatnění především v situaci, kdy zákazník potřebuje potiskávat rule s větším návinem, než je možné založit do tiskárny. Odvíječe jsou vhodné pro většinu termo a termotransferových tiskáren.

Podavače etiket: výrábíme manuální a elektronické podavače etiket, které zajistí pohodlné a spolehlivé odlepování etiket navinutých na ruli.