Tiskárny etiket a štítků

Nabízíme tiskárny etiket značek GoDEX a CITIZEN pracující na principu termotisku nebo termotransferového tisku. Tiskárny jsou vhodné pro potisk samolepících etiket, štítků a visaček navinutých na ruli nebo skládaných. Jako příslušenství k tiskárnám etiket můžeme nabídnout navíječe etiket, odvíječe etiket, podavače štítků a etiketovací kleště. Dále nabízíme kompletní sortiment etiket, štítků a barvících pásek do tiskáren.

V oblasti prodeje techniky pro tisk samolepících etiket a štítků působíme od roku 1995. V naší nabídce najdete termotiskárny a termotransferové tiskárny pro kancelářský provoz i tiskárny pro průmyslová prostředí s velkým objemem tisku etiket. Součástí balení tiskáren GoDEX a CITIZEN je kompletní dokumentace v českém jazyce (manuál, software, ovladače). Zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis. Dále nabízíme veškeré příslušenství jako jsou navíječe, odvíječe, podavače etiket a aplikační kleště. Dodáváme i širokou škálu etiket a barvících pásek.

Termotisk (tisk bez barvící pásky) je tisk na etikety nebo visačky, které mají na povrchu termocitlivou vrstvu reagující na teplo. Při této metodě dochází k vypálení tisku rovnou do etikety. U tohoto řešení tedy nepotřebujete žádné barvivo a tudíž je zakládání materiálu jednodušší. Nevýhodou je krátká trvanlivost tisku a menší výběr materiálů etiket (pouze papír).

Termotransferový tisk (tisk přes barvící pásku) je tisk na etikety nebo visačky, kdy je použita barvící (TTR) páska. Barvivo z pásky je teplem přenášeno na etiketu. Toto řešení umožňuje použití široké škály materiálů etiket (papír, plast, stuha atd.). Můžete tedy docílit velmi vysoké odolnosti jak tisku, tak samotných etiket. Typ barvící pásky (vosk, směs, pryskyřice) se vždy vybírá podle materiálu etiket. Při tisku se barvící páska odvíjí ve stejném poměru jako etikety (1m etiket = 1m pásky). Temotransferové tiskárny umožňují i termotisk bez barvící pásky.