Termotransferové tiskárny etiket

Termotransferové tiskárny slouží pro potisk etiket a štítků. Barvivo z barvící pásky je pomocí tepla přeneseno na etiketu, to umožňuje volit mezi různými materiály etiket a docílit tak vysoké odolnosti potisku i etiket. Nabízíme stolní a průmyslové tiskárny s rozlišením až 600dpi. Termotransferové tiskárny umožňují i termotisk bez pásky.

V naší nabídce najdete termotransferové tiskárny značek GoDEX a Citizen, pro které zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis. Samozřejmostí je kompletní nabídka originálního příslušenství k tiskárnám. Součástí balení všech námi dodávaných tiskáren je český manuál a software pro tvorbu a tisk etiket (GoLabel pro Godex a Bartender Ultralite pro Citizen).

Stolní tiskárny etiket: tiskárny s plastovou konstrukcí vhodné pro malé a střední objemy tisku etiket
Průmyslové tiskárny etiket: tiskárny s celokovovou konstrukcí vhodné pro střední a velké objemy tisku etiket

Termotransferové tiskárny umožňují tisk pouze jednou barvou (většinou černou), statické údaje nebo barvené objekty lze předtisknout a dotiskávat pouze proměnné údaje. Etikety je možné celoplošně obarvit jednou barvou dle katalogu Pantone nebo připravit zakázkový potisk dle přání zákazníka. Pro termotransferové tiskárny lze etikety dodat v široké škále materiálů, například papír, textil, plast (polyetylen, polyester, polypropylen atd.).

Užitečné odkazy:
Software pro tisk a ovladače tiskáren ke stažení zde.
Spotřební materiál pro tiskárny etiket a štítků