Značení betonářské oceli

Značení výstuží v betonářském průmyslu je velmi složitou záležitostí, pro kterou můžeme nabídnout vhodné materiál s vysokou odolností.

Identifikace betonových výstuží je logistickou výzvou. Je důležité jednoznačné označení pro následující přesnou identifikaci při výdeji ze skladu. Dobrá čitelnost čárových kódů poskytuje spolehlivé načítání a následně rychlejší expedici. Spojováním jednotlivých výstuží do svazků a následným označením etiketou a visačkou urychluje načítání. Etikety a visačky vyrobené z GRAPHIPLAST materiálů zajišťují maximální odolnost proti mechanickému poškození a zajišťují dlouhodobou odolnost proti povětrnostním vlivům, vykazují vysokou odolnost vůči olejům a chemikáliím.

Výhody tohoto řešení:

  • vysoká stabilita pro bezpečnou přepravu na staveniště
  • jednoduchý způsob potisku a jeho vysoká trvanlivost
  • jednoznačné označení čárovým kódem pro rychlou identifikaci

Potisk na laserových tiskárnách zajišťuje rychlý výstup pro barevné značení různých druhů materiálů, termotransferový tisk zajišťuje rychlý a jednodušší způsob potisku. S + P nabízí širokou škálu výrobků se speciálními povrchy, které jsou vhodné pro oba tiskové systémy a zajistí kvalitní vzhled potisku.