Speciální etikety a visačky pro značení v průmyslu

Nabízíme speciální materiály GRAPHIPLAST výrobce S+P Samson určené pro značení v průmyslovém prostředí, kde je kladen velký důraz na odolnost značení.

Materiály GRAPHIPLAST se nabízejí jako samolepící etikety, visačky bez lepidla nebo kombinace těchto dvou typů. Podle druhu materiálu, lze tyto etikety potiskávat na laserových, temotransferových nebo jehličkových tiskárnách. Cílem výrobce je splnit všechny požadavky zákazníka na kvalitu a trvanlivost značení v různých podmínkách. Vybírat lze z omezeného sortimentu skladových položek, které lze odebírat i v malém množství, nebo nechat etikety vyrobit zakázkově, to ale vyžaduje větší odběry.

V případě zájmu, prosím, specifikujte co nejpřesněji požadavky na materiál pro značení (rozměr, zda se bude zavěšovat nebo lepit, zda budete na materál tisknout a jakou tiskárnou, předpokládaný jednorázový odběr, dále požadavky na odolnost proti teplotě, otěru, chemickým prostředkům atd.). Na základě těchto informací Vám doporučíme vhodný materiál a zašleme vzorky.

Samozřejmostí je možnost doporučení nejvhodnější tiskárny pro potisk těchto materiálů.