Identifikace drátů a trubek

Pomocí materiálů GRAPHIPAST je možné značit různé druhy drátů a trubek i za vysokých teplot. Štítky je možné nalepit přímo na materiál nebo zavěsit.

Kvalitní a jednoznačné označení sochorů, drátů, tyčí, profilů a trubek je velmi důležité pro další práci s nimi. Použití etiket nebo visaček s čárovými kódy dělají automatizovaný sběr dat možný. Barevným kódováním lze jednoduše a zřetelně označit kvalitativní charakteristiku materiálu a to činí organizaci skladu a řízení expedice snadnější. Etikety a visačky GRAPHIPLAST jsou odolné vůči vysokým teplotám, olejům a chemikáliím a májí velmi vysokou pevnost. Identifikace jednotlivých produktů pomocí samolepících etiket vyžaduje silné lepidlo, které drží na šupinatém a zaolejovaném povrchu. Všechny produkty jsou odolné vůči UV záření, a proto jsou vhodné pro venkovní skladování.

Výhody tohoto řešení:

  • identifikace pomocí etiket a visaček šetří čas
  • jednoznačné a dobře zpracovatelné označení pro rychlé dohledání materiálu
  • extrémně robustní a žáruvzdorné etikety umožní využívání systémů čárových kódů i při vysokých teplotách
  • různé možnosti upevnění etiket a visaček na jednotlivé produkty

Pokud je pro Vás důležitý spolehlivý a efektivní materiálový tok, můžeme poskytnout nosiče dat s RFID a čárovým kódem, které jsou speciálně přizpůsobené požadavkům ocelářského průmyslu. Ve správné konfiguraci jsou GRAPHIPLAST etikety a visačky vhodné pro běžné tiskové systémy jako je laser, termotransfer nebo jehličkový potisk.