Sklady hutního materiálu

Nabízíme značení pro sklady hutního a ocelářského materiálu a pro výrobní střediska, kde je plná sledovatelnost materiálu velmi důležitá.

Ve skladech hutního a ocelářského materiálu a ve výrobních střediscích je plná sledovatelnost materiálu velmi důležitá. Jako odborníci pro individuální řešení označování jsme vyvinuli výrobky, které jsou vhodné pro každodenní použití, vytváří základ pro spolehlivé procesy ve skladech hutního a ocelářského materiálu.

Výhody tohoto řešení:

  • vysoká lepivost na různé povrchy
  • flexibilní upevnění etiket a visaček pro optimální umístění čárového kódu
  • možnosti kombinace samolepící etikety a visačky
  • ideální pro systémy s čárovým kódem
  • varianty pro citlivé povrchy, jako jsou plasty

Speciální materiály GRAPHIPLAST jsou extrémně odolné vůči vnějším vlivům. Nejenže vydrží drsné výrobní prostředí, ale i se dobře vyrovnají s přepravou a skladováním. Díky extra silných vrstvám lepidla drží perfektně i na šupinatém a rezavém povrchu. Pokud je nutné štítky po zpracování nebo dodání strhnout, lze to provést bez toho, aniž by na materiálu zůstali stopy. Díky unikátní povrchové úpravě je potisk velmi odolný vůči vodě a poškrábání a to i v náročných podmínkách.

GRAPHIPLAST etikety a visačky mohou být použity pro všechny aplikace, kde je zapotřebí kvalitního značení. Jednoznačná identifikace pomocí čárového kódů Vám ušetří drahocenný čas, peníze a pomáhá předcházet chybám.