Značení ploché oceli

Řešení pro válcovny plechů a sklady, kde jsou tyto materiály skladovány. Zajištění nepřetržitého sledování průchodu materiálu výrobou až do skladu.

Při průchodu výrobním procesem jsou největším problémem vysoké teploty, olej nebo prach, identifikace tedy musí obstát i v těchto podmínkách. Identifikační řešení od S + P Samson jsou vyvinuty speciálně pro kovoprůmysl a ocelářský průmysl, a proto nabízejí maximální odolnost a funkčnost.

Výhody tohoto řešení:

  • vhodné pro značení silných i tenkých plechů
  • identifikace pomocí čárových kódů nebo RFID pro snadné automatické načítaní dat
  • vysoká trvanlivost etiket a visaček pro ušetření nákladů

GRAPHIPLAST etikety a visačky jsou extrémně robustní a tepelně odolné, ať jde o lepení přímo na výrobek, uchycení drátěnou smyčkou po válcování, identifikaci VDA na popruhu atd. Každý typ plechu vyžaduje jiné značení a S + P Samson nabízí osvědčené řešení pro všechny tyto aplikace.

Pokud je pro Vás důležité spolehlivý a efektivní tok materiálu výrobou nebo skladem, můžeme poskytnout řešení, které bylo přizpůsobeno požadavkům ocelářského průmyslu. Správný způsob značení Vám ušetší náklady a čas. Visačky a etikety GRAPHIPLAST jsou vhodné pro všechny běžné tiskové systémy (laserové, termotransferové a jehličkové tiskárny).